Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Rutka

Leśniczy: Bogdan Granacki
600 292 869

Rutka 7

12-130 Pasym

 

Podleśniczy: Radosław Sobczyk

664 936 248

Leśnictwo Łowne Jezioro

Leśniczy: Marek Klewiado
600 292 870

Bałdzki Piec 6

10-687 Olsztyn -10

 

Podleśniczy: Andrzej Gutowski

664 936 254

Leśnictwo Butryny

Leśniczy: Adam Kwiatkowski
600 292 871

Butryny 49a (kol.)

10-687 Olsztyn-10

 

Podleśniczy: Marcin Kapała

664 936 249

Leśnictwo Trzęsawisko

Leśniczy: Roman Tański
600 292 873

Zgniłocha 30

10-687 Olsztyn-10

 

Podleśniczy: Tadeusz Arent

664 936 170

 

Leśnictwo Grobka

Leśniczy: Marek Morawski
600 292 874

Natać Wielka 2

13-100 Nidzica

 

Podleśniczy: Elżbieta Miścierewicz-Otulakowska

696 089 910

Leśnictwo Jedwabno

Leśniczy: Jan Maciejczuk
600 292 875

ul. Ogrodowa 9

12-122 Jedwabno

 

Podleśniczy: Kamil Smorczewski

664 936 223

Leśnictwo Dłużek

Leśniczy: Tomasz Brzozowski
600 292 876

Czarny Piec 11

12-122 Jedwabno

 

Podleśniczy: Urszula Roczeń

664 936 257

Leśnictwo Borowe

Leśniczy: Ryszard Kuprewicz
600 292 877

ul. 1 Maja 4

12-122 Jedwabno

 

Podleśniczy: Michał Ferens

664 936 151

Leśnictwo Nowy Las

Leśniczy: Waldemar Chruścicki
600 292 878

Nowy Las 1

12-122 Jedwabno

 

Podleśniczy: Mateusz Zbylut

882 104 156

 

Podleśniczy: Janusz Łukasiewicz

664 936 214

 

Leśnictwo Dębowa Kępa

Leśniczy: Maria Piskur
600 292 879

Trzciano 1

13-100 Nidzica

 

Podleśniczy: Marek Rosiński

664 936 238

Leśnictwo Zimna Woda

Leśniczy: Krzysztof Kampa
600 292 880

Zimna Woda 15

13-100 Nidzica

 

Podleśniczy: Krzysztof Pianka

664 936 234

 

Podleśniczy: Krzysztof Dudek

664 936 129

Leśnictwo Uścianek

Leśniczy: Zbigniew Roman tel. 600 292 882

Kot 28

12-122 Jedwabno

 

Podleśniczy: Waldemar Niebrzydowski

664 936 231

Leśnictwo Złota Góra

Leśniczy: Jerzy Borowski
600 292 883

Zimna Woda 16

13-100 Nidzica

 

Podleśniczy: Michał Spilkowski

882 104 143

Leśnictwo Kot

Leśniczy: Sławomir Lidacki
600 292 884

Kot 35

12-122 Jedwabno

 

Podleśniczy: Piotr Lutowski

664 936 229

Leśnictwo Dębowiec

Leśniczy: Mirosław Zinko
600 292 885

Dębowiec 3

12-122 Jedwabno

 

Podleśniczy: Piotr Skonieczek

664 936 218

Leśnictwo Wały

Leśniczy: Dariusz Figielski tel. 600 292 886

Wały 9

13-100 Nidzica

 

Podleśniczy: Grzegorz Pianka

664 936 209

Leśnictwo Jagarzewo

Leśniczy: Gabriel Spilkowski
600 292 887

Jagarzewo 17

13-113 Janowo

 

Podleśniczy: Adam Sutkowski

664 936 207

Leśnictwo Sadek

Leśniczy: Krzysztof Wichowski
600 292 888

Przeździęk Mały 11

12-160 Wielbark

 

Podleśniczy: Bogdan Nawrocki

664 936 192

Szkółka

Bogdan Skolmowski
600 292 889

Zimna Woda 17

13-100 Nidzica